Starostlivost o tělo

Test brusek na paty

bruska na paty Scholl Velvet Smooth Wet Dry Starostlivost o naše tělo nám už nemusí zabírat tak mnoho času. Výrobci naštěstí přináší inovativní produkty, se kterými se o sebe dokážete postarat ještě lépe než předtím, ale zároveň vám to nezabere příliš mnoho času. Dobrým příkladem může být kvalitní elektrická bruska na paty, se kterou je ošetřování tvrdé pokožky na patách mnohem jednodušší a efektivnější než předtím, kdy jsme se museli ručně trápit s pilníky a škrabkami.

Nejlepší bruska na paty velmi jemně a zároveň precizně odstraňuje tvrdou kůži nejen na patách, ale kdekoliv jinde na chodidle. Používání krémů sice pomůže a kůže je díky nim ošetřená a hydratovaná, no na úplné odstranění je nutná bruska na tvrdou kůži – jen s její pomocí je efekt opravdu uspokojivý.

Věříme, že vám tento test brusek na paty a chodidla pomůže vybrat si tu svoji. Budeme rádi, pokud se zapojíte do diskuse a pomůžete ostatním s nákupem.

[ssba]

Test nejlepších brusek na paty – 6 TOP modelů podle nás

NázevHodnoceníCena od [Kč]
1.Lanaform DOLCE
[usr 5 text="true" tooltip="true"]1 199 KčVíce informací
2.Scholl Velvet Smooth Diamond
[usr 5 text="true" tooltip="true"]419 KčVíce informací
3.Scholl Velvet Smooth Wet&Dry
[usr 5 text="true" tooltip="true"]799 KčVíce informací
4.Eta Rollo 1348
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]649 KčVíce informací
5.Rowenta EP2702F0
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]599 KčVíce informací
6.Credo Solingen Silky Touch
[usr 4.6 text="true" tooltip="true"]649 KčVíce informací

Ukázat kompletní nabídku brusek na paty


Jak vybrat kvalitní elektrickou brusku na paty?

  • Nabíjitelné brusky na paty versus ty na baterky. Oba dva způsoby mají výhody i nevýhody. Kvalitní elektrická bruska na paty má dobrou výdrž na jedno nabití a nemusíte řešit dokupování baterií. Někteří však upřednostňují brusku na baterky, protože jim překáží nabíjení. Pokud chcete v koupelně nabíjet brusku, zároveň ohříváte žehličku na vlasy a chcete si zapnout ještě fén na vlasy, může být najednou kabelů až příliš, anebo už ani nebude místo na nabití brusky. Proto si zvolte takovou variantu, která nejvíce vyhovuje vám.
  • Vícero různých válečků. Ne vždy potřebujete drsné broušení paty, proto by vaše nová bruska měla mít alespoň dva různě drsné válečky na střídání. Některé značky nabízejí i tři a více válečků podle toho, jak tvrdou kůži na chodidlech máte.
  • Bezpečnost během používání. Kvalitní brusky se zastaví v případě, že během používání začnete na pokožku příliš tlačit. Je to ochrana, díky které budete vždy kůži odstraňovat šetrně. Používání je tak bezpečné i pro ty, kteří s bruskou nemají žádné zkušenosti. Starší modely takovou ochranu neměli, což způsobovalo nešetrné broušení chodidel.
  • LED světlo přímo na brusce. Ne všechny brusky mají i přídavné světlo, ale s ním je ošetřování chodidel komfortnější neboť přesně vidíte na místo, kde právě s bruskou jste. Je to příjemná funkce navíc.
  • Náhradní válečky. Třeba myslet také na to, že válečky se časem opotřebují, a potom budete muset řešit koupi náhradních. Je těžké dopředu určit, kolik vydrží jeden váleček, protože to závisí od frekvence používání a od tvrdosti kůže na chodidlech. Měli byste si ještě před koupí zjistit dostupnost náhradních válečků, a zda vůbec můžete na daném modelu brusky válečky vyměnit.
  • Inspirujte se. Pomůže například najít test brusek na paty a chodidla, čtěte si recenze a podívejte se, co lidé nejčastěji kupují a jak jsou s tím spokojeni. Reálné reference vás uchrání před špatnou koupí.

Je používání brusky na paty bezbolestné?

Ano. Navíc kvalitní modely už mají různé druhy válečků, abyste chodidla ošetřili co nejšetrněji, a též bezpečnostní ochranu, díky které se bruska vypne, jakmile začnete na kůži příliš tlačit.

Mohu brusku používat i během nabíjení?

Některé kvalitní brusky na paty můžete používat už i během nabíjení, abyste nemuseli čekat. Tuto funkci si dopředu zjistěte ještě před koupí.

Mohu používat brusku i na mozoly anebo lokty?

Ano, pokud má bruska vícero válečků. Váleček na jemné broušení můžete použít například i na mozoly, tvrdší kůži na kolenou nebo i na loktech.

Jsou na trhu i brusky na mokré broušení?

Ano. Víceré kvalitní brusky na paty umožňují suché i mokré broušení chodidel. Tuto funkci si vždy ověřte ještě před koupí daného modelu.

Je na trhu jen značka Scholl?

Ne. Vícero výrobců nabízí brusky na paty – jsou jimi například i značka ETA, Orava, Sencor nebo AEG.

Která značka brusek na paty je aktuálně nejlepší a nejpopulárnější?

Aktuálně nejlepší značkou je Scholl, která má bohaté zkušenosti s výrobou rozličných produktů určených právě na ošetřování nohou. Navíc brusky na chodidla od tohoto výrobce mají dostupné i náhradní válečky. Značka nabízí i rozličné krémy na chodidla, gelové vložky do bot a další sortiment pro pohodlí vašich nohou, a to již od roku 1899.


Ukázat kompletní nabídku brusek na paty


Pomohl vám náš test brusek na paty? Pokud ano, budeme velmi rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, recenzi, zkušenost či hodnocení vámi zakoupeného modelu, dole v komentářích na této stránce. Pomozte i ostatním s výběrem kvalitní elektrické brusky na paty a chodidla a povězte nám svého vítěze. Možná právě váš názor bude tím rozhodujícím faktorem.

Přidat komentář

Klikněte zde pro zanechání komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..