O webu TestKvality.cz

Vítejte na webu www.testkvality.cz, kde pro vás připravujeme a pravidelně aktualizujeme nezávazné testy kvality spotřebního zboží.

Naším cílem je pomoci vám inspirovat se a nakoupit kvalitní zboží, od velkých spotřebičů, elektroniky, sportovního vybavení, kosmetiky, nářadí, malých spotřebičů až po letní či zimní pneumatiky.

Jak sestavujeme žebříčky?

Jednotlivé modely zboží v našich hodnocení sami netestujeme. Náš žebříček je sestaven podle testů renomovaných organizací (např. českého dTest, německého TestBerichte apod.), hodnocení odborníků v oboru (zejména podle oborových blogů a magazínů) a také, dle hodnocení samotných spotřebitelů (hodnocení zákazníků velkých eshopů a srovnávačů zboží).

Veškeré výsledky zapisujeme a analyzujeme jejich váhu. Ty modely zboží, které se často umisťují v testech a hodnocení na předních příčkách, zařazujeme do našich přehledných testů. S jistotou tak můžeme dané zboží doporučit na základě průměrných hodnocení několika zdrojů z Česka, Německa, Slovenska a Polska.

Výsledky zapisujeme přehledně. Přijde nám zbytečné vypsat parametry daného produktu, když jej můžete najít na dalších desítkách stránek. Raději jsme tak přidali návod na to, jak si daný typ zboží koupit, jaké otázky si před jeho koupí zodpovědět a jak nakonec vybrat to pravé a nejlepší právě pro vás.

Co u nás tedy najdete?

  • Přehledné testy zboží
  • Hodnocení výrobků dle dosaženého interního skóre
  • Přibližné ceny výrobku
  • Návody a rady na výběr jednotlivých modelů zboží
  • Diskuse a recenze návštěvníků
  • Doporučení ke koupi v ověřeném internetovém obchodě
  • Inspiraci
  • další cenné informace vedoucí ke spokojenému nákupu

Podpořte nás

Líbí se vám naše práce a chcete podpořit naší redakci? Sdílejte jednotlivé testy se svými přáteli a zmiňte se o nás třeba své rodině.

Děkujeme

Lukáš Pavelka za tým
TestKvality.cz

Logo TestKvality.cz

1 komentář

Klikněte zde pro zanechání komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • U každých informací se jako první zajímám o to kdo to píše a zda to není jen reklama … Bohužel zde se toho mnoho člověk nedoví takže ke zde uveřejněným informacím přistupuji se značnou rezervou.S pozdravem Petr