Podmínky užití webových stránek

Berte prosím na vědomí, že portál TestKvality.cz funguje jako nezávislý internetový portál / magazín, který přináší žebříčky a testy spotřebního zboží a vyjadřuje názor jednotlivých členů redakce, nikoliv oficiální názor testovacích organizací či jiných institucí, pokud není uvedeno jinak.

Testy uvedené na stránkách Testkvality.cz vychází ze spotřebitelských testů renomovaných institucí a samotného hodnocení spotřebitelů. Jednotlivé produkty sami netestujeme. Neneseme žádnou zodpovědnost za kvalitu výrobků, ani za doporučení týkající se jejich koupě. Naším cílem je inspirace.

Naše testy vyjadřují pouze subjektivní názor naší redakce.

Chcete-li nás kontaktovat, můžete tak učinit přes kontaktní formulář.

Použitím této stránky souhlasíte s následujícími podmínkami

Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem jednotlivých produktů. Při koupi produktu dochází k uzavření smlouvy až na zprostředkovaném e-shopu.

Provozovatel této stránky může získávat finanční příjem z každého uzavřeného obchodu, avšak bez navýšení konečné ceny produktu. Provize je nákladem eshopu a je vyplácena z marže / zisku obchodníka. Zisk nemusí plynout ze všech doporučených produktů.

Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře / zájemce o daný produkt.

Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech.

Provozovatel portálu nijak neposkytuje kontaktní údaje třetím stranám.

Přidat komentář

Klikněte zde pro zanechání komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..