Domácnost

Nejlepší němý sluha na oblečení

Němý sluha na oblečení Jakmile si pořídíte do domácnosti němého sluhu začnete přemýšlet nad tím, jak jste dosud mohli bez něj fungovat.

Nejlepší němý sluha je vynikající pomocník. V ložnici hned u šatníku pomůže lépe doladit celkový outfit, v dětském pokoji naučí dítě, jak si připravit oblečení a také jak si ho odkládat. Někteří umístí němého sluhu i do předsíně nebo do obývacího pokoje – výběr záleží jen na vás podle toho, kde jste zvyklí se oblékat.

Bez ohledu na to, v jakém stylu máte zařízenou domácnost, bude němý sluha vynikajícím designovým doplňkem. Vybrat si dnes už můžete z několika materiálů i stylů přesně podle vašeho osobitého vkusu a charakteru ostatního nábytku.

My jsme pro vás připravili test kvalitních němých sluhů, ve kterém již tradičně najdete i zajímavé rady. Děkujeme za všechny vaše postřehy a názory, díky kterým bude žebříček pro všechny čtenáře ještě užitečnější.

Těšíme se, že nás sdílíte na sociálních sítích.

[ssba]

Test nejlepších němých sluhů na oblečení – TOP 7 podle nás

 ProduktMateriálVýškaHodnoceníCena od [Kč] 
1.Compactor na kolečkách Hector 2
dřevo97 cm5 out of 5 stars (5 / 5)950 KčVíce informací
2.Němý sluha Elias
dřevo + kov107 cm5 out of 5 stars (5 / 5)1050 KčVíce informací
3.Němý sluha třešeň
chrom110 cm4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)600 KčVíce informací
4.Němý sluha Glenn
dřevo108 cm4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)1300 KčVíce informací
5.Němý sluha ELO buk
kov + MDF deska110 cm4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)650 KčVíce informací
6.Němý sluha 81870
kov + masivní dřevo119 cm4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)950 KčVíce informací
7.NĚMÝ SLUHA 0640012301
kov100 cm4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)750 KčVíce informací

Ukázat kompletní nabídku němých sluhů


Jaký je nejlepší němý sluha na oblečení na trhu?

 • Compactor na kolečkách Hector 2
 • Němý sluha Elias
 • Němý sluha třešeň
 • Němý sluha Glenn
 • Němý sluha ELO buk
 • Němý sluha 81870
 • NĚMÝ SLUHA 0640012301

Jak vybrat němého sluhu na oblečení?

 • Materiál němého sluhy. Nejčastěji se setkáte s dřevem nebo s kovem, případně s kombinací těchto dvou materiálů. Někteří němí sluhové mají i plastové části, díky kterým jsou lehčí a lépe se přenášejí v případě potřeby do jiného pokoje.
 • Účel němého sluhy. Účel je opravdu velmi důležitý. Možná patříte mezi lidi, kteří si připraví dopředu košili a kalhoty, případně si převěsí večer jedny šaty, aby do rána byly svěžejší a méně zmačkané. Někteří potřebují masivnějšího němého sluhu s místem na hodinky, kravatu a boty. Němý sluha na oblečení má sloužit právě vám, proto si vybírejte i podle toho, co všechno si chcete na něj odložit.
 • Design němého sluhy. Designově by váš nový němý sluha na oblečení měl zapadnout do interiéru. V současnosti jsou v nabídce mnohé provedení nejen co se týče materiálů a barev, ale i stylů. Možná pro vaši domácnost bude nejlepší němý sluha ve stylu vintage, někdo jiný si vybere němého sluhu v industriálním nádechu nebo k dřevěnému nábytku zvolíte rustikálního němého sluhu. Nabídka je opravdu široká, a to ještě existují varianty do dětských pokojů v roztomilých provedeních.
 • Celkové provedení a kvalita. Nejlepší němý sluha má absolutně hladký celý povrch, abyste si nezničili jemné punčochy nebo nerozpárali kdesi na ramínku zavěšené sako. Kvalita opracování je tedy klíčová. Důležitá je povrchová úprava, abyste si nezabarvili třeba zpocené oblečení po celém dni krátce poté, co si ho tam odložíte na proschnutí před vhozením do koše na prádlo. Důležitá je samozřejmě i stabilita podstavce.
 • Váš prostor v místnosti. Nakonec je vhodné zvážit i vaše prostorové možnosti, ať zbytečné nepřeceníte nebo nepodceníte volné místo. Němý sluha na oblečení má sloužit vám, ne překážet.
 • Nechte si poradit. Čtěte recenze, zeptejte se kolegů v práci nebo známých. Pomůže například vyhledat si test němých sluhů a podívejte se, co lidé nejčastěji kupují a jak jsou s tím spokojeni. Reálné reference vás uchrání před špatnou koupí. Čím více toho zjistíte, tím lépe si vyberete.

Z jakých materiálů je nejčastěji němý sluha vyrobený?

Nejčastěji se setkáte s kovovým němým sluhou, přičemž jde o nerezovou ocel. Také se používá dřevo, některé kousky jsou v nápaditém rustikálním stylu, kde je opravdu hodně místa na předpřípravu oblečení. Mimořádně oblíbená kombinace je dřevo + kov, protože jde o poměrně nadčasové modely do jakékoli domácnosti. Některé části mohou být plastové nebo se také můžete setkat s koženými částmi, což je však výjimečnější.

Jak vybrat němého sluhu do dětského pokoje?

Němý sluha na oblečení do dětského pokoje bude pravděpodobně pestrobarevný, často se setkáte s motivem berušek, s malbami sluníček nebo pro chlapce s potiskem autíček či fotbalových míčů.

Němý sluha pro děti má mít výšku od 100 cm do maximálně 150 cm.

Co všechno mohu dát na němého sluhu?

Nejlepší němý sluha má dostatek místa na vše, co si potřebujete připravit předem. Základní má jedno ramínko (sako, košile, halenka, top, …) a jednu tyč (sukně, kalhoty, …).

Rozšířený němý sluha má prostor nejen na oblečení, ale i na předúpravu bot, můžete si na něj pověsit kravatu, položit kabelku nebo má i zásuvku na šperky a hodinky. Vidíte tak celkový outfit dopředu, co jak sladit a máte místo i na kabelku, do které můžete připravit věci.

Někteří němí sluhové mají dvě ramínka, abyste měli pohodlně zavěšené sako i košili.

Jsou i skládací němí sluhové?

Ano. V nabídce více výrobců jsou také němí sluhové se sklápěcí konstrukcí, čili pokud ho nevyužijete každý den nebo ho potřebujete častěji přemisťovat, bude pro vás sklápěcí němý sluha ideální volbou. Máte ho vždy, když potřebujete a pokud jej déle nebudete využívat, jednoduše se odloží a nezabere zbytečně místo.

Do jakých místností je vhodný němý sluha?

Kamkoli. Někdo se obléká v koupelně, tak si ho nechá tam, jiní potřebují tuto pomůcku v ložnici nebo v obývacím pokoji, někteří se chystají v předsíni. Ideální místo pro němého sluhu je tam, kde se oblékáte.


Ukázat kompletní nabídku němých sluhů


Pomohl vám test němých sluhů? Pokud ano, budeme velmi rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, recenzi, zkušenost či hodnocení vámi zakoupeného modelu, dole v komentářích na této stránce. Pomozte i ostatním s výběrem nejlepších němých sluhů a povězte nám svého vítěze. Možná právě váš názor bude tím rozhodujícím faktorem.

Přidat komentář

Klikněte zde pro zanechání komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..