Domácnost

Test nákupních tašek na kolečkách

Nákupní taška na kolečkách Pokud si představujete nákupní tašku na kolečkách v kárované barvě, tak vás překvapíme – vůbec tomu tak není. A také není pravdou, že takové tašky nosí jen starší lidé, kteří ji používají na nákupy.

Ty nejlepší nákupní tašky na kolečkách jsou dnes barevné, plné různých ornamentů a motivů. Nejedna mladší žena veze svůj nákup právě v takové tašce, neboť je nakupování takto mnohem jednodušší a navíc můžete tašku používat po celá léta dokola bez používání zbytečných igelitek. Tím alespoň trochu šetříte životní prostředí. Nejlepší model unese i 40 kilový nákup, což je obrovská pomoc pro každou domácnost.

Ani vy už nemusíte nosit těžké nákupy v rukou, stačí mít doma tohoto pomocníka. Test nákupních tašek na kolečkách vám poradí nejen s výběrem, ale dozvíte se i to, jaké druhy takových nákupních tašek existují.

V současnosti už je z čeho vybírat, a tak věříme, že žebříček bude pro vás nápomocný. Možná i díky našim radám si i vy najdete tu svou nákupní tašku, se kterou už ani velké nákupy nebudou problémem.

[ssba]

Test nejlepších nákupních tašek s kolečkami – TOP 6 podle nás

NázevObjemNosnostHodnoceníCena od [Kč]
1.Gimi Twin
56 l30 kg[usr 5 text="true" tooltip="true"]1100 KčVíce informací
2.Aldo Malaga
50 l30 kg[usr 5 text="true" tooltip="true"]700 KčVíce informací
3.Gimi Tris Floral
56 l30 kg[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]1300 KčVíce informací
4.TORO s teleskopickou rukojetí
42 l20 kg[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]600 KčVíce informací
5.Aldo Madrid
50 l25 kg[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]680 KčVíce informací
6.Reisenthel Foldabletrolley Baroque
30 l10 kg[usr 4.5 text="true" tooltip="true"]780 KčVíce informací

Ukázat kompletní nabídku nákupních tašek na kolečkách


Jaké jsou nejlepší nákupní tašky na kolečkách na trhu?

 • Gimi Twin
 • Aldo Malaga
 • Gimi Tris Floral
 • TORO s teleskopickou rukojetí
 • Aldo Madrid
 • Reisenthel Foldabletrolley Baroque

Jak vybrat nejlepší nákupní tašku na kolečkách?

 • Materiál nákupní tašky na kolečkách. Nejčastěji se setkáte s nepromokavými taškami, které jsou vhodné i do deště a sněhu. Některé kvalitní nákupní tašky na kolečkách mají alespoň jednu termokapsu, do kterého můžete dát nanuk, máslo, jogurty nebo cokoliv, co by mělo být v chladu, dokud nepřijdete domů. Nadčasové a absolutně stylové jsou proutěné nákupní tašky na kolečkách připomínající tradiční pletené košíky, jen jde o tašku.
 • Počet koleček. Standardně mají tyto tašky pár koleček. Některé však mají až šest koleček (tři na každé straně), díky čemuž si s taškou lehce poradíte i po schodech. Je to rozhodně bonus navíc, zejména pokud potřebujete chodit často po schodech.
 • Nosnost nákupní tašky na kolečkách. Nosnost záleží na pevnosti materiálů a na samotné velikosti tašky. Ty menší s jednodušší konstrukcí unesou přibližně 15 kilo nákupu, ty větší s pevnější konstrukcí i 30 nebo 40 kilo. Ideální je vybrat si tašku, kterou budete moci pořádně zatížit, neboť nikdy nevíte, jak velký nákup budete někdy potřebovat odnést domů, stačí, že potřebujete brambory, zeleninu, nějaké to mléko, láhve s minerálkou a najednou je nákup pořádně těžký. Kvalitní nákupní taška na kolečkách by vám přece měla dobře sloužit kdykoliv na jakkoli těžký nákup.
 • Drobné maličkosti navíc. Nejlepší nákupní tašky na kolečkách vás překvapí maličkostmi, díky kterým je nakupování ještě jednodušší – například stahovací šňůrky, se kterými vám ani maličkosti z tašky nevypadnou.
 • Nechte si poradit. Čtěte recenze, zeptejte se kamarádů kutilů. Pomůže například vyhledat si test nákupních tašek na kolečkách a podívejte se, co lidé nejčastěji kupují a jak jsou s tím spokojeni. Reálné reference vás uchrání před špatnou koupí. Čím více toho zjistíte, tím lépe si vyberete.

Jak mohu nákupní tašku na kolečkách čistit?

Možnosti čištění musí být uvedeny na štítku tašky, v případě nákupu online by čištění mělo být uvedeno v popisu produktu. Obvykle se tyto tašky na kolečkách čistí ručně, při některých můžete dát nosnou konstrukci s kolečky dolů a zůstane vám jen textil, který můžete vyprat šetrně v pračce.

Pro zachování kvality tašky ji čistěte podle instrukce na štítku.

Jsou v nabídce i nákupní termo tašky na kolečkách?

Ano. Někteří výrobci nabízejí i nákupní tašky na kolečkách vyrobené z termo materiálu, takže celá taška udržuje teplotu potravin.

Můžete si však koupit i nákupní tašku na kolečkách s termo kapsou, do které snadno odložíte nanuky, máslo, jogurty, šunku a jiné potraviny, aby si zachovaly teplotu až do příchodu domů z obchodu.

Mohu nákupní tašku na kolečkách poskládat?

Většinu takových tašek můžete poskládat, aby vám v domácnosti nezabírala mnoho místa. Některé se dají poskládat úplně, jiné složítější alespoň částečně (například na užší nebo nižší).

Možnosti skládání se dozvíte u prodejce u konkrétního modelu tašky.

Existují i nákupní tašky pro kola?

Ano. V nabídce jsou i praktické nákupní vozíky připojitelné za kolo, případně najdete také tašky na kolečkách, které můžete pomocí uchycení připojit na kolo.


Ukázat kompletní nabídku nákupních tašek na kolečkách


Pomohl vám test nákupních tašek na kolečkách? Pokud ano, budeme velmi rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, recenzi, zkušenost či hodnocení vámi zakoupeného modelu, dole v komentářích na této stránce. Pomozte i ostatním s výběrem nejlepších tašek s kolečkami a povězte nám svého vítěze. Možná právě váš názor bude tím rozhodujícím faktorem.

Přidat komentář

Klikněte zde pro zanechání komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..