Kamera do auta – testy

Autokamera TrueCam A7Mít v případě jakékoliv nehody důkazní materiál a moct objektivně dokázat vaši nevinu je v mnoha případech k nezaplacení. Mějte i vy pod kontrolou okolí svého auta a buďte připraveni. Nepopiratelný záznam, co se dělo v případě nehody či jiné důkazní události vás může zbavit obvinění a dokázat vaši nevinu. V konečném důsledku vám pak umožní kamera do auta ušetřit na povinném a havarijním pojištění.

Abychom vám usnadnily práci při výběru nové kamery do auta, sestavily jsme pro vás přehledný žebříček nejlepších modelů na trhu tzv. testy kamer do auta. Ten vychází ze spotřebitelských testů, hodnocení uživatelů i odborníků. V potaz jsme brali také velký test kamer do auta od českého ÚAMK. Jak to tedy nakonec dopadlo a co se vyplatí koupit?

Pomohl ti tento test? Sdílej se svými přáteli...
Share on FacebookShare on Google+

Kamery do auta – testy – TOP 7

 NázevHodnoceníCena od [Kč] 
1.DOD LS470W+
5 out of 5 stars (5 / 5)7 190 KčVíce informací
2.TrueCam A7s (nebo A5s)
4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)3 790 Kč Více informací
3.Eltrinex LS500 GPS
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5)4 529 KčVíce informací
4.MIO MiVue 786
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5)4 162 KčVíce informací
5.Xiaomi Yi Dash Camera
4.5 out of 5 stars (4,5 / 5)1 549 KčVíce informací
6.Lamax Drive C7 Dual
4 out of 5 stars (4 / 5)2 190 KčVíce informací
7.Niceboy C1
4 out of 5 stars (4 / 5)990 KčVíce informací

Ukázat kompletní nabídku KAMER DO AUTA


Jak vybrat kameru do auta?

Vybíráte novou kameru do auta? Řiďte se těmito jednoduchými kroky a vyberete dobře.

  • Rozlišení kamery. Jedno z nejdůležitějších kritérii určuje kvalitu pořízeného záznamu. Vybírejte kamery minimálně s HD (1280 x 720) a ještě lépe s FULL HD rozlišením (1920 x 1080). Jen tak získáte kvalitní obraz, díky kterému si kameru do auta vůbec kupujete.
  • Dostatečná paměťová karta. Čím lepší kvalita obrazu tím vyšší nároky na paměť. Pamatujte tedy na dostatečnou paměť, aby bylo možné pořídit celý záznam a nedošlo k jeho automatickému mazání ještě než se vzpamatujete.
  • Pozorovací úhel by se měl pohybovat od 110° do 150° stupňů. Čím vyšší úhel záběru tím více do šířky a boků je obraz zaznamenán. Pro představu 110° (zaznamenáno je popředí auta a část chodníku), 150° (zaznamenáno je okolí vozidla, často jsou vidět značky, chodník i semafory).
  • Rychlost záznamu. Pro plynulý pohyb postačí 15 snímků za minutu. Avšak my doporučujeme volit alespoň 25 snímků za minutu. Nejlepší kamery disponují dokonce 60 snímky za minutu.
  • Cena. Testy kamer do auta potvrdily, že kvalita v tomto případě odpovídá ceně. Lepší kamery seženete až překročením hranice 2 000 Kč.
  • Sledujte náš test autokamer, vezměte si inspiraci a vyberte si některý z doporučených modelů se 4 nebo 5ti hvězdičkami.

Funkce kamer do auta navíc, které oceníte

  • GPS: dokáže zaznamenávat trasu vozidla a měřit vaši rychlost. Vše lze následně vykreslit na mapách. U firemních vozidel tak můžete sledovat například trasu vašich zaměstnanců.
  • Uzamčení záznamu. Většina lepších kamer touto funkcí disponuje. Pokud se nedejbože stane jakákoliv událost, záznam můžete tzv. zmrazit. Nedojde tak k jeho přehrání novějším záznamem.
  • Automatické zapnutí kamery, jakmile nastartujete. Tuto funkci oceníte. Nikdo nechce myslet na to, jak musí kameru zapnout. Ulehčujte si život i takovými maličkostmi.
  • Foťák mají dnes všechny kamery do auta automaticky zabudovaný. Jakmile si ale potřebujete vyfotit například místo dopravní nehody, můžete jednoduše využít autokameru k zaznamenání důkazních materiálů.

Ukázat kompletní nabídku KAMER DO AUTA


Pomohl vám náš test kamer do auta? Pokud ano, budeme velmi rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, recenzi, zkušenost či hodnocení vámi zakoupeného modelu, dole v komentářích na této stránce. Pomozte i ostatním s výběrem kvalitní autokamery a povězte nám svého vítěze. Možná právě váš názor bude tím rozhodujícím faktorem nákupu.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>