Test holících strojků

Holící strojek Braun Pánové, chcete mít hladce oholenou tvář? Dámy, máte rádi ve svém okolí upravené muže? Řešením pro vás jsou holící strojky. Tyto moderní přístroje zejména pro pány, umožní dokonalé oholení tváře. Jenže jaký strojek vybrat, aby opravdu fungoval? Inspiraci vám možná dodá náš test holících strojků pro rok 2015.

Mezi nejlepší holící strojky pro pány patří bezesporu ty, značek Braun a Phillips. Ovšem i tyto značky mají několik modelů, které se nepatrně liší svoji kvalitou a výbavou. Vzali jsme tedy testy renomovaných organizací, spotřebitelská hodnocení a názory expertů, abychom vám mohli sestavit test holících strojků a pomohli vybrat to pravé přesně pro vás. Pokud si snad nejste jisti výhodami holících strojků, doporučujeme přečíst si kapitolu „jak vybrat holící strojek“. Tak jdeme na to.

Pomohl ti tento test? Sdílej se svými přáteli...
Share on FacebookShare on Google+

Test pánských holících strojků – 7 nejlepších

 NázevHodnoceníCena od [Kč] 
1.Braun Series 9 9290cc
5 Stars5 / 511 999 KčVíce informací
2.Braun Series 7 7855s Wet&Dry
4.9 Stars4.9 / 57 999 KčVíce informací
3.Philips Series 9000
4.9 Stars4.9 / 56 499 Kč Více informací
4.Philips Série 7000
4.8 Stars4.8 / 54 199 Kč Více informací
5.Braun Series 3-3050 Clean&Charge
4.7 Stars4.7 / 52 999 Kč Více informací
6. Braun WaterFlex WaterFlex WF2S
4.7 Stars4.7 / 52 999 Kč Více informací
7.Philips Série 5000
4.5 Stars4.5 / 51 999 Kč Více informací

Ukázat kompletní nabídku HOLÍCÍCH STROJKŮ


[sc:vysvetlivky]

Proč si pořídit holící strojek?

 • Usnadníte si a zpříjemníte holení (o to více, pokud se holíte denně či obden)
 • Dlouhodobá investice – odpadá neustále kupování holítek na pár použití
 • Skvělý dárek k vánocům či narozeninám
 • Moderní doba si žádá moderní efektivní život

Jak vybrat holící strojek?

 1. Typ strojku – Existují dva základní typy holících strojků – planžetové a frézkové. Planžetové jsou vhodné pro holení kratších vousů, frézkové neboli také rotační naopak pro vousy delší.
 2. Typ napájení – máte na výběr buď připojení do elektrické sítě (vhodné do koupelny) nebo akumulátorový, který si vždy nabijete a nepotřebujete v době holení elektrickou zásuvku. Vhodná je například na cestování.
 3. Údržba – nevadí vám ruční čištění strojku pomocí štětečku nebo by jste raději dražší model se samočisticí funkcí (Clean&Charge, Clean&Renew)? Záleží na vás.
 4. Vodotěsnost – V případě vodotěsného holícího strojku jej můžete jednoduše používa například ve sprše. Ani následná údržba není těžká. Stačí strojek opláchnout pod tekoucí vodou.
 5. Rychlonabíjení vám umožní nabít akumulátorový strojek do 1 hodiny oproti běžné době nabití (2-3 hodiny). Budete více mobilní.
 6. Máte tvrdé vousy – pokud máte tvrdé vousy poohlédněte se po holícím strojku s co nejvyššími otáčkami.
 7. Zastřihávač – některé strojky disponují speciální funkcí, jež umožňuje zastřihávat vousy dle požadované délky.

Pokud jste dočetli až sem, můžete se nechat inspirovat naším testem holících strojků, kde pro vás vybíráme ty nejlepší modely na českém trhu.


Ukázat kompletní nabídku HOLÍCÍCH STROJKŮ


Pomohl vám náš test holících strojků? Pokud ano, budeme velmi rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, recenzi, zkušenost či hodnocení vámi zakoupeného modelu dole v komentářích na této stránce. Pomozte i ostatním s výběrem kvalitního holícího strojku. Možná právě váš názor bude tím rozhodujícím faktorem.

2 komentářů

 1. JarekKrpa

  Dobrý den,
  Už vím jaký strojek bych chtěl. Protože to není úplně levná záležitost, chtěl bych se zeptat kde pořídit?
  Zaujal mě eshop holime.cz, protože tam mají ten můj nejlevnější, a dočetl jsem se, že se k němu u nich dají dokoupit i náhradní díly.
  Máte někdo zkušenost s tímto eshopem?

  Předem děkuji

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>